Kim jesteśmy?

Osoby prowadzące tego bloga to MY. Grupa dziewczyn, które znają się z liceum i teraz postanowiłyśmy, że założymy bloga o tym co lubimy, czyli o kosmetykach. Skoro trafiliście na naszą stronę to oznacza, że na pomyśle się nie skończyło.

Kosmetyki nie mają przed nami tajemnic. Każdy nowy sprawdzamy na sobie a później na spotkaniu przy dobrej zielonej lub czerwonej herbacie opowiadamy sobie wrażenia. Uwierzcie, że bardzo rzadko zdarza się by jakiś produkt odpowiadał nam wszystkim. Może dlatego, że jesteśmy bardzo wymagające? A może po prostu nie ma wiele idealnych kosmetyków? W każdym bądź razie gdy taki znajdziemy to jego nazwę przyczepiamy na tablicy ” TOP 10″.

Nie myślcie tylko, że kosmetyki to całe nasze życie, bo tak nie jest. W czasie gdy nie szukamy pomysłu na nowy wpis na blogu to oglądamy mecze piłki nożnej. Jesteśmy fankami naszej reprezentacji i jesteśmy z tego dumne. Lubimy też od czasu do czasu coś razem upiec.

Trochę już on nas wiedziecie a myślimy, że z czasem dowiecie się jeszcze więcej. My również chciałybyśmy Was poznać. Piszcie do nas, gdy będziecie miały wątpliwości co do jakiego kosmetyku.

Z chęcią Wam odpowiemy. Kto wie, może będzie taki, którego jeszcze my nie znamy? Trzymajcie się ciepło.

Wasze Redaktorki